KONST / Litografier / Färglitografi 14719111
nr 1471 9111
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 118/250. Färglitografi, bildmått: 64x87cm, yttermått inklusive ram: 80x105cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:46:12
30/5 00:37:08
100 kr
30/5 19:40:51